Joukkueet hakee uusia pelaajia

Kiinnostaahan vauhdikas kaukis !
Tule harrastamaan ja löydä näistä itsellesi joukkue, ota yhteyttä vetäjään :

 

MyPS 1 2 div Juhani Rämö 040-5100710 ramojuh@gmail.com

MyPS 2 4 div Markku Pehkonen 041-4576749 markku.pehkonen@welho.com

Jyllääjät 4 div Ilkka Pihlainen 0400-712916 ilkka.pihlainen@gmail.com

Seven Brothers ik50 Jarmo Hiltunen 040-651831 jarmo.hiltunen@softone.fi

Kaustick-Team 3 div Jukka Pulkkinen 040-8445060 pulkkinen.jukkap@gmail.com

Riskiryhmä ik50 + ik55 Kari Koivula 050-3368468 kari.koivula@punamusta.com

Hamarin Elo 2 div. Mikael Forsell 040-5541593 mikael.forsell@porvoo.fi

Pegasos ik55 Ari Toikka 050-5208674 at0@suomi24.fi

Hyrylän Reipas 5 div Teemu Nord teemunord@hotmail.com

Hokkarit 6 div Arto Nurminen 050-4305482 artonurminen@kolumbus.fi

Vesa Tyylikkäät 3 div Arttu Leino 045-8807320 arttu.leino92@gmail.com

Kallion Saalistajat 5 div Teemu Helve 0407698331

Tsekkaa etusivulta valikko pelaamaan kaukalopallo?

Tervetuloa pelaamaan !

Comments are closed